toner
e-datashp.sk
Naposledy zobrazené

INFO LINKA: 0905 655 033

Elcom - registračné pokladnice 

Registračné pokladne predaj a servis

 facebook google twiter in

Patch káble Keline

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

na objednávku 4.82 € K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  0.5m, LSOH, KELINE K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  0.5m, LSOH, KELINE Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom RJ45 konektor s patentovaným na objednávku 5.63 € K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  1.5m, LSOH, KELINE K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  1.5m, LSOH, KELINE Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom RJ45 konektor s patentovaným na objednávku 13.37 € K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  10.0m, LSOH, KELINE K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  10.0m, LSOH, KELINE Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom RJ45 konektor s patentovaným na objednávku 5.94 € K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  2.0m, LSOH, KELINE K-Cat.6A, 10Giga Patch kábel STP,  2.0m, LSOH, KELINE Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom RJ45 konektor s patentovaným na objednávku 10.64 € LC-LC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE LC-LC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE LSOH bezhalogénový plášť Dĺžka patch káblu: 3m TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA Typ leštenia PC Tlmenie odrazu nad 20 dB Vložný útlm nad 0,3 dB Materiál na objednávku 10.36 € LC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE LC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE LSOH bezhalogénový plášť Dĺžka patch káblu: 3m TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA Typ leštenia PC Tlmenie odrazu nad 20 dB Vložný útlm pod 0,3 dB Materiál na objednávku 9.62 € SC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE SC-SC Duplex patch kábel, OM3 50/125 µm, 3.0m, KELINE LSOH bezhalogénový plášť Dĺžka patch káblu: 3m TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA Typ leštenia PC Tlmenie odrazu nad 20 dB Vložný útlm nad 0,3 dB Materiál