INFO LINKA: 0905 655 033

Elcom - registračné pokladnice 

Registračné pokladne predaj a servis

 facebook  twiter inedatashop

 
 
 

 

TP-LINK Wifi adaptéry

Filter
Cena
Gigabitový optický konvertor TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/na objednávku19.79 € Gigabitový optický konvertor TP-LINK MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/TP-Link MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable MC220L je média konvertor určený k TP-LINK MC110CS Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp single-mode SC fiber Converter, Full-duna objednávku30.15 € TP-LINK MC110CS Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp single-mode SC fiber Converter, Full-duTP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable Hlavní znaky: TP-LINK TL-POE150S PoE Injector Adapterna objednávku16.14 € TP-LINK TL-POE150S PoE Injector AdapterTP-Link TL-PoE150S PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af compliant, Data and power carried over the same cable up to 100 meters, plastic case, pocket size, plug and Wireless N Nano USB Adapter TP-LINK TL-WN725N 150Mbps, 802.11n/g/bskladom 2 ks7.32 € Wireless N Nano USB Adapter TP-LINK TL-WN725N 150Mbps, 802.11n/g/bTP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter 2.4GHz, 802.11n/g/b Mini bezdrôtový 2,4GHz USB adaptér s prenosovou rýchlostou 150 Mbps. Podpora WMM Wireless USB Adapter TP-LINK TL-WN722N 150Mbps, 802.11n/g/b, 4dBi odnímateľná anténaskladom 2 ks10.20 € Wireless USB Adapter TP-LINK TL-WN722N 150Mbps, 802.11n/g/b, 4dBi odnímateľná anténaTP-Link TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna USB bezdrôtový 2,4GHz USB adaptér s prenosovou Wireless USB Adapter TP-LINK TL-WN821N 300Mbps, 802.11n/g/bskladom 1 ks9.33 € Wireless USB Adapter TP-LINK TL-WN821N 300Mbps, 802.11n/g/bTP-Link TL-WN821N Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4Ghz, 802.11n/g/b USB adaptér pracujúcí v štandarde 802.11n, kompatibilný s povodnou normou Wireless adaptér TP-LINK TL-WN823N N Mini 300Mbps USB Adapter, 802.11n/g/bskladom 2 ks8.88 € Wireless adaptér TP-LINK TL-WN823N N Mini 300Mbps USB Adapter, 802.11n/g/bTP-Link TL-WN823N 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter 2.4GHz, 802.11n/g/b 300Mbps Wireless N USB mini Wifi adapter kompatibilný s produktmi 802.11b/g/n. Mini-Sized